HAKKIMIZDA


Druz; İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) alanında firmalara çözüm ortağı olmak üzere kurulmuştur. Öncelikli amacı, firmaların İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği tüm hizmet alanlarında onların yanında olmaktır.

Druz bünyesinde çalışan profesyonel doktor kadrosu; uzun yıllar üst düzey kuruluşlarda işyeri hekimliği yapmış, ilkyardım eğitimleri vermiş, meslek hayatlarının tamamını iş sağlığı alanında geçirmiş, “sektörün referans kadrosu”dur. İş güvenliği uzmanlarımız; A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarından oluşmakta olup, ülkemizin en büyük kuruluşlarına uzmanlık ve danışmanlık hizmeti vermektedirler. Ayrıca işyeri hekimlerimiz ve iş güvenliği uzmanlarımız, adli yargı bilirkişiliği yapmaktadırlar.

Druz; “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı” ile “Sağlık Bakanlığı” tarafından; İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında yetkilendirilmiş bir kurumdur. Firmamıza bakanlıklarca verilmiş yetkiler şunlardır;  

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Tarafından Verilen Yetki Belgeleri;  

a) Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) Yetki Belgesi
b) İşyeri Hekimliği Eğitim Kurumu Yetki Belgesi
c) İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Kurumu Yetki Belgesi

Druz kendi misyonunu; “işyerlerine iş sağlığı ve iş güvenliği hizmetlerini, koruyucu ve önleyici bir anlayışla sunarak, güvenli ortamda, sağlıklı çalışma imkânı oluşturarak, işyerlerinin kaliteli ürün ve hizmet üretmesine katkı sağlamak” şeklinde tanımlamaktadır.  

Druz vizyonunu; “çözüm ortağı olduğu tüm işyerlerinde, güvenilir, kaliteli ve itibarlı bir kurum olmayı ve bunu sürdürmeyi başarmak” şeklinde tanımlamaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği alanlarında beraber çalışmaya hazır olduğumuzu bildirir, işbirliğimizin sürekli, verimli ve başarılı olmasını dileriz.

Adreslerimiz
Druz Merkez:
İkitelli OSB 6.Cadde No:1 Kat:3 Beyaz Tower Başakşehir / İSTANBUL

Druz OSGB Marmara Şubesi:
IOSB Mah. Marmara Sanayi Sitesi İdari Bina Kat:5 No:8-9 Küçükçekmece / İSTANBUL